Učebnica Feng Shui diel I. ( printové vydanie )

PRVÉ VYDANIE FEBRUÁR 2007

ISBN 978-80-969752-0-4

ELEKTRONICKÉ VYDANIE UČEBNICE
Printové vydanie knihy zaznamenalo u svojich čitateľov vynikajúce ohlasy. Je písaná logicky, postupne, ale predovšetkým zrozumiteľne. Kniha obsahuje množstvo znalostí, postupov

a inde nepublikovaných systémov. 

Systémy feng shui sú vysvetľované na praktických príkladoch z konkrétnej praxe. Učebnica je koncipovaná pre široké spektrum užívateľov, svoje si v nej nájdu úplní nováčikovia, nadšenci feng shui, profesionálni poradcovia, ale i architekti a projektanti.

Toto nie je "ezoterická literatúra" odvolávajúca sa na pocity, intuíciu a neviditeľné a preto

nepochopiteľné energie. Kniha je určená všetkým, ktorí uprednostňujú logické myslenie a rozumné argumenty a to vo všetkých oblastiach svojho života.

Elektronická forma Učebnice je priamo prepojená  so softvérom FENG SHUI MASTER a teda je vynikajúcim pomocníkom pri praktickej práci na úprave a harmonizácii vášho priestoru.

Aké možnosti pre vás vznikajú ak si zakúpite túto Učebnicu?

Získate množstvo znalostí, ale predovšetkým získate reálny a profesionálny náhľad na systémy feng shui a ich praktické profesionálne použitie. A nielen to. Ak sa neskôr rozhodnete rozšíriť si Učebnicu, o niektorú z ďalších častí softvéru Feng Shui Master, dostanete do rúk úplne nový a komplexný feng shui nástroj, a navyše si nemusíte objednávať nový softvér. Stačí si objednať už len spúšťací kľúč 

na niektorú z nižšie uvedených verzií (rozšírenie). 

Cena elektronického vydania Učebnice Feng Shui
10,- Eur

Vydavateľ : ® HERMES soft